Góry to nasza pasja i życie.
Wśród szczytów i dolin spędzamy każdą wolną chwilę!

Chcąc wprowadzić nową jakość w polskich realiach, stworzyliśmy projekt kompanii przewodnickiej – „Sigil”. To słowo zaczerpnięte z magicznych praktyk będzie naszym mottem – chcemy pokazać Ci magię świata gór i jego niezwykłość, która nas urzekła już dawno temu.

Zebraliśmy doświadczenie, przemierzając polskie, europejskie i azjatyckie pasma górskie, wędrując często setki kilometrów pieszo, by móc poznać dogłębnie każdy rejon.

Myliłby się ten, kto pomyśli, że wśród nas znajdą się tylko ratownicy czy przewodnicy górscy. Nasi współpracownicy zajmują się różnymi zadaniami – dzięki temu możemy wspólnie realizować interdyscyplinarne projekty. Doświadczoną kadrę przewodnicko-instruktorską, biegłą w górskim rzemiośle, na stałe wspiera kadra psychologów, elektroników, dziennikarzy oraz nauczycieli akademickich.

Łączy nas wiele , ale jedno szczególnie – zamiłowanie do podróży i gór.

Nasze umiejętności potwierdzają nie tylko przebyte kilometry, ale również najbardziej prestiżowe licencje i dyplomy.

Oferujemy usługi przewodnickie, kursy zimowe, skiturowe oraz lawinowe. Latem nauczymy Cię wspinaczki i poruszania po żelaznych perciach – via ferratach – oraz wielu innych rzeczy przydatnych w górach.

Przygotujemy Cię do najbardziej niesamowitych górskich przygód – nie bój się, przekrocz próg swojego domu i zachłyśnij się światem razem z nami!

zapraszamy na naszą stronę internetową

  • partnerzy20
  • patroni
  • PFR
  • ankieta