Rusza sezon zimowy 2019/2020

Baza górska Roztoka zaprasza wszystkich miłośników turystyki zimowej na nową edycję szkoleń, w szczególności na cieszący się wielką popularnością w ubiegłym roku kurs ABC zimowej turystyki górskiej oraz obozy skiturowe. Zapraszamy również na wycieczki wysokogórskie poza szlakami. Szczegóły dotyczące naszej oferty oraz terminy poszczególnych kursów znajdziecie w zakładkach prawego menu.

Nasza schroniskowa wypożyczalnia sprzętu górskiego powoli Wam na skompletowanie całego wymaganego sprzętu na miejscu. Wszystko znajdziecie u nas w schronisku! :)

Serdecznie zapraszamy do Roztoki!

Wypożyczalnia Roztoka

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę wszystkich miłośników Tatr, otwieramy w naszym schronisku wypożyczalnię sprzętu turystycznego. Uczestnicy kursów organizowanych przez naszą bazę górską nie muszą się już martwić o kompletowanie sprzętu w odległych punktach wypożyczeń. Wszystko znajdziecie w Roztoce! Nasza wypożyczalnia, poza specjalistycznym sprzętem górskim, oferuje również elementy wyposażenia turystycznego ważne w tradycyjnej turystyce - takie jak kije teleskopowe, czołówki, plecaki czy nosidełka.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem wypożyczalni.

sprzęt dzień wynajmu wysokość kaucji
raki paskowe 20 zł 100 zł
czekan 15 zł 100 zł
raki+czekan 30 zł 200 zł
zestaw lawinowy ABC 50 zł 400 zł
detektor lawinowy 50 zł 300 zł
sonda lawinowa 15 zł 100 zl
łopata lawinowa 15 zł 100 zł
plecak lawinowy 80 zł 500 zł
plecak lawinowy+zestaw lawinowy 120 zł 700 zł
rakiety śnieżne 20 zł 150 zł
kask wspinaczkowy 20 zł 150 zł
uprząż wspinaczkowa 15 zł 100 zł
kije teleskopowe 15 zł 100 zł
nosidelko dziecięce 20 zł 150 zł
czołówka 10 zł 100 zł
plecak mały 15 zł 100 zł

Podsumowanie ubiegłej zimy

Po pierwszym zimowym sezonie działania bazy górskiej Roztoka podsumujemy krótko: oj działo się! Choć śniegu w tym roku nie było za dużo, dlatego umiejętnie gromadziliśmy go na potrzeby szkoleń. Szkolenia lawinowe, skiturowe, abc zimowej turystyki górskiej oraz zimowe wyprawy poza szlakami - wszystkie przyniosły wiele niezapomnianych chwil i oczywiście mnóstwo wiedzy o bezpiecznej turystyce zimowej. Chcielibyśmy podziękować naszym szkoleniowcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji szkoleń zimowych. Było nam bardzo miło Was gościć. Na kolejne zimowe szaleństwa zapraszamy już za rok :) Pełna letnia oferta bazy pokaże się niebawem!