Wyjątkowe zaproszenie

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy! 

 

W imieniu Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa  działającej aktywnie w Polsce 8 lat (OPP od początku powstania) pragnę zaprosić wszystkich chętnych do udziału w VIII Charytatywnym Spotkaniu Górskim (dawniej Skitourowym) im. Mieczysława Króla-Łęgowskiego, które odbędzie się w Tatrach w dniach 11-12 marca 2017 roku. Bazą Spotkania będzie  zaprzyjaźnione Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki. 

Nasze Spotkania na stałe wpisały się w kalendarz imprez na Podhalu. Uczestnictwo w tym spotkaniu będzie świadectwem naszej pamięci o wyjątkowym byłym Podopiecznym Fundacji, Człowieku o wielu pasjach, który odszedł do domu Pana we wrześniu 2016 roku.

Program Spotkania oraz możliwość zapisów poprzez stronę www.szpiczak.org . Wpisowe to kwota 150 zł – wpłata na konto Fundacji;     ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkania Górskie służą dwóm celom: promocji zdrowia oraz popularyzacji wiedzy o szpiczaku.

Zwracam się również z gorącą prośbą o aktywny udział i jeśli to możliwe przekazanie na aukcję charytatywną, która odbędzie się w Schronisku  dowolnych przedmiotów, prezentów, pamiątek itd. Dochód z imprezy zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa.

Państwa udział w tym wydarzeniu oraz każdy przejaw wsparcia i pomocy, będzie krokiem naprzód, który zbliży nas do najważniejszego celu, jakim jest optymalizacja leczenia chorych ze szpiczakiem plazmocytowym.

z wyrazami szacunku,
dr hab. med.Artur Jurczyszyn
Prezes „Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka”

PLAKAT2017