Już jest! Mamy sklep :)

Nasze schronisko uruchomiło sklep internetowy, który, we współpracy z gronem polskich artystów i rękodzielników, tworzony był przez ostatnie kilka miesięcy. 

W tworzenie pięknych polskich upominków z Tatr zaangażowali się między innymi ilustratorka dziecięca Marianna Oklejak, światowej sławy akwarelista Michał Suffczyński, mistrz ceramiki użytkowej Andrzej Bero oraz pracownia „Co ma piernik do wiatraka” i Karowa20.W tworzenie pięknych polskich upominków z Tatr zaangażowali się między innymi ilustratorka dziecięca Marianna Oklejak, światowej sławy akwarelista Michał Suffczyński, mistrz ceramiki użytkowej Andrzej Bero oraz pracownia „Co ma piernik do wiatraka” i Karowa20.

– Założenie od samego początku mieliśmy proste: chcemy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie stworzyć unikalne pamiątki i produkować je wyłącznie w Polsce, by w ten sposób wspierać rodzimych artystów i polskie firmy – mówi Anna Krupa, gospodarz schroniska – Nie znajdziecie u nas chińskich ciupag!

Schronisko poprzez stronę www.sklep.schroniskoroztoka.pl proponuje miłośnikom Tatr pamiątki i prezenty na każdą okazję – od unikalnej serii koszulek, przez górskie napary ziołowe, po tatrzańskie kartki retro czy ręcznie szytego misia Rozi, stworzonego na podstawie rysunku Gabrysi z Ełku. 

– Mamy nadzieję, że w wakacje turyści będą mogli odwiedzić Tatry i Roztokę – mówi Anna Krupa – i że nasze roztokowe upominki dadzą każdej górskiej duszy zastrzyk sił i optymizmu. 
Sklep internetowy to wsparcie finansowe dla schroniska, które z powodu pandemii od wielu miesięcy nie może normalnie funkcjonować. Każdy zakupiony produkt można zatem traktować jako cegiełkę dla Roztoki – drugiego najstarszego schroniska w polskich Tatrach.

Zapraszamy na https://sklep.schroniskoroztoka.pl/