Tylko dla kobiet!

Zapraszamy na niezwykły kobiecy warsztat, który odbędzie się już w weekend 30.05-01.06

Reset w Roztoce

to 2 w 1 czyli, rozwój osobisty i praca z ciałem  w jednym warsztacie na którym:

 • pozwolimy swojemu ciału na ekspresję,
 • odkryjemy w sobie dziką, zmysłową kobietę,
 • schudniemy i rozruszamy mięśnie i stawy,
 • opanujemy proste techniki pozbywania się napięć z ciała,
 • rozwiniemy uważność na samą siebie,
 • pokochamy Życie i porządnie naładujemy nasze wewnętrzne akumulatory,

a wszystkiego tego będziemy doświadczać w urokliwym schronisku w Roztoce oraz w jego okolicach.

Częsć warsztatów poprowadzimy tradycyjnie w sali, a z niektórymi wyjdziemy w plener, dlatego prosimy zabranie ze sobą kocyka lub maty i wygodnego ubrania.

Program

piątek
19.00 kolacja i krótki warsztat integracyjny.

sobota
7.00 śniadanie

8.00 poranne pobudzenie ciała
9.00-15.00 warsztaty w plenerze oraz w sali
15.00 obiad
16.00-19.00 warsztaty w sali
19.00 kolacja
20.00 techniki relaksacyjne

niedziela
9.00 sniadanie
10.00-13.30 warsztaty
14.00 obiad, zakończenie

o trenerkach:

Ewa Zielecka- Kuczera - trener i coach, studiowała w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej, Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego; licencjonowana trenerka FISE „Spadochron”. Prowadzi firmę szkoleniową KilimandżaroSzkolenia & Projekty; wspiera osoby, które pragną zmian w życiu zawodowym i osobistym, które szukają źródeł wewnętrznej motywacji. Pomaga postawić pierwszy krok na drodze na swój wymarzony, symboliczny szczyt. Prezeska Stowarzyszenia Kilimandżaro, organizatorka kobiecych wypraw na wulkany Kilimandżaro 2009 z Małgorzatą Foremniak i Ararat 2012 z Anką Czerwińską.

Renata Łęcka - trener warsztatów psychospołecznych i mediator (podyplomowe studia Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW w Warszawie). Trener pracy z ciałem. Z równą pasją oddaje się pracy artystycznej -stylizacji i kreowaniu wizerunku jak i pracy trenera . Holistyczne podejście pozwala jej w równym stopniu zadbać o fizyczność każdego człowieka  jak i jego duchowość.
Na zajęciach z grupą wykorzystuje wiedzę, którą zdobyła m.in. na szkoleniach i kursach z zakresu Tantry - Jogi u Luchisa Pustoty, Radykalnego Wybaczaniau C. Tippinga, Integracji Oddechem u C.P.Sissona, Bioenergetycznej Pracy z Ciałem u Heinera Steckela, Pulsingu u E. Foley, poprzez medytacje Zen, praktykę Jogi w Akademii S. Bubicza, Mindfunless, komunikacji Bez przemocy (Nonviolent Communication) u Karstena Schacht-Petersena W swojej pracy trenerskiej stosuje różne techniki pracy z ciałem, które wspomagają proces uczenia się nowych umiejętności i odkrywania siebie. 

Cena: 490 zł/os.

obejmuje:

 • profesjonalne warsztaty
 • nocleg w schronisku
 • najlepsze w Tatrach wyżywienie

Cena nie obejmuje: ubezpieczenia (we własnym zakresie), wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, oraz (dla osób dojeżdżających samochodem) parkingu na Palenicy Białczańskiej. Jest to kwota za jednorazowy wstęp do Parku, więc płacimy tylko raz, np. na Palenicy Białczańskiej (w czasie trwania zajęć nie będziemy opuszczać granic TPN)

Rezerwacja miejsc

Warunkiem dokonania rezerwacji jest:

 • wysłanie zgłoszenia na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci wypełnionego formularza kontaktowego [POBIERZ FORMULARZ]
 • wpłata zaliczki (nie podlegającej zwrotowi) w wysokości 200 zł na konto:
  Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki
  33 1020 3466 0000 9702 0062 7778
  w tytule przelewu: nocleg na szkoleniu górskim + imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji

Nie ma ściśle określonego terminu rezerwacji - decyduje kolejność zgłoszeń (wpłaty zaliczki). Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkoleń w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych. W takim wypadku zaliczka zostanie w całości zwrócona wpłacającym. Decyzja odnośnie ewentualnego odwołania warsztatów zostanie przekazana uczestnikom na około tydzień przed rozpoczęciem zajęć.

Ważne: Wiążące jest wyłącznie zgłoszenie dokonane na powyższe dane kontaktowe - deklarację uczestnictwa w wydarzeniu złożoną na facebook'u traktujemy tylko orientacyjnie!

Uwaga: Z powodu braku technicznej możliwości obsługi terminala, wszelkie transakcje w schronisku realizujemy tylko gotówką.

Pytania merytoryczne związane z warsztatem:

Renata Łęcka tel. 602 704 564    i   Ewa Kuczera tel. 665 981483