Kierownik bazy

Andrzej Chrobak jest przewodnikiem tatrzańskim II klasy oraz ratownikiem TOPR. Góry to jego życie. Andrzej wytyczył nowe letnie drogi wspinaczkowe w Tatrach i brał udział w pierwszych powtórzeniach ekstremalnych dróg tatrzańskich letnich i zimowych m.in.: nowa letnia droga Cień Monolitu, V+, A3+, pierwsza zimowa Na Wielkiej Turni Komin Malczyka VII i pierwsze powtórzenie po 30 latach Drogi Malczyka VI+A3 na Turni Rękawica. W roku 2005 zdobył tytuł wicemistrza Polski w ski alpinizmie. Jest Instruktorem Narciarstwa PZN. Był wielokrotnym reprezentantem Polski na zawodach międzynarodowych w tej dyscyplinie. Kilkukrotnie zdobył tytuł wicemistrza i mistrza Polski w ratownictwie górskim jeszcze jako reprezentant GOPR.

Andrzej jest również członkiem Klubu Wysokogórskiego Zakopane, Stowarzyszenia Przewodników im. K. Bachledy w Zakopanem jak również WOPR. Oprócz gór pasjonuje go wędkarstwo, gra na skrzypcach i pieczenie ciast – w szczególności szarlotki. Jest mężem, ojcem, przedsiębiorcą i człowiekiem z unikalnym poczuciem humoru.

Jako kierownik Bazy Górskiej Roztoka odpowiada za program i realizację wszystkich proponowanych przez bazę wydarzeń. Podczas szkoleń współpracuje z zespołem profesjonalistów: Bartkiem Zwijaczem Kozicą, Staszkiem Bobakiem oraz Marcinem Strączkiem - Heliosem. Nasza ekipa zapewni Wam najwyższą jakość szkoleń oraz bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia na górskich trasach.

ekipa5

Wszelkie pytania związane z programem szkoleń i wycieczek kierujcie do Andrzeja. tel. 695770675