Szkolenia

Chcemy aby Schronisko w Roztoce stanowiło nie tylko miejsce wypoczynku strudzonych wędrówką turystów, ale by Roztoka była miejscem edukacji i szkoleń dla miłośników gór. Dlatego w niniejszym dziale już wkrótce przedstawimy Państwu informacje o szkoleniach z różnych dziedzin powiązanych z turystyką górską, które będą miały miejsce w naszym schronisku. Jednocześnie zapraszamy wszystkich organizatorów tego typu spotkań w do kontaktowania się z nami. Mamy dla nich przygotowaną specjalną ofertę.

Nasze schronisko posiada niezbędne zaplecze do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, wydarzeń górskich. Organizatorom zapewniamy między innymi:
- rzutnik multimedialny z ekranem
- dostęp do Internetu
- kuchnię turystyczną
- transport sprzętu i innych niezbędnych elementów zaplecza organizowanego wydarzenia z parkingu na Palenicy
- preferencyjne ceny noclegów i posiłków

W okresie zimowym proponujemy Wam następujące cykle szkoleniowe:

Szkolenie lawinowe

Szkolenie skiturowe

ABC zimowej turystyki górskiej

 

W Roztoce mają również miejsce szkolenia dla firm.
Ostatnim tego typu wydarzeniem były szkolenia zimowe dla świata biznesu:


Roztoka zachwyciła mnie już przed laty, jednak największą przyjemność miałem wtedy, kiedy mój klient (managerowie jednego z najważniejszych polskich banków) byli zaskoczeni tym, że małe schronisko może być świetnym miejscem na szkolenie. To właśnie górski i schroniskowy klimat pozwoliły na to, abyśmy wspólnie otworzyli problem i bezpiecznie rozwiązali go z dala od biurowców oraz ekskluzywnych hoteli ze szkła i stali. 

Tomek Kozłowski, organizator szkoleń.

poznaj szczegóły specjalnej oferty dla firm