Niezwykle ważną częścią pracy ludzi zarządzających zespołami oraz będących ich ważnymi składnikami, jest ich rozwój własny poprzedzony rzetelną diagnozą procesów grupowych oraz autodiagnozą własnego funkcjonowania na tle zespołu. Warunki, które mocno odbiegają od standardowych sal szkoleniowych sprzyjają zarówno bliskości ludzi, jaki bliskości z samym sobą. Warunki właśnie takie, jakie znajdą Państwo w Roztoce…

Regulacja procesów grupowych w zespole, zarówno managerskim, jak i specjalistycznym czy projektowym, powinna być rozpoczęta od wnikliwej i specjalistycznej diagnozy jego funkcjonowania. Jednak sama ta diagnoza musi być, poza specyficzną orientacją na grupę współpracujących ze sobą ludzi, ukierunkowana także na analizę kultury zespołowości, konkretna fazę rozwoju przedsiębiorstwa w świetle jego pozycji na rynku, czasu jego funkcjonowania oraz dynamiki rozwoju.

Dopiero wtedy możemy zacząć zastanawiać się nad tworzeniem planu wzmacniania zespołu, wdrażania ewentualnych działań naprawczych, szkoleń, czy innych zabiegów mających na celu poprawę ogólnego i szczegółowego funkcjonowania w oparciu o wypracowane w bezpośredniej pracy z zespołem kryteria.

Nasza propozycja różni się od innych trzema zasadniczymi cechami:

1. Autorski program zbudowany jest w oparciu o unikalne doświadczenia trenera

2. W trakcie szkoleń realizowane są w górskiej scenerii gry szkoleniowo-diagnostyczne

3. Wiedza przekazywana uczestnikom szkolenia połączona jest z integracją zespołu

rozwoj

Nasz szkoleniowiec 

Szkolenia prowadzi Tomasz Kozłowski - Psycholog, coach, konsultant i szkoleniowiec od kilkunastu lat pracujący z zespołami o różnych charakterystykach, calach i historiach. 

W obszarze szkoleń i pracy z kadrą managerską zorientowany jest na diagnozowanie stylu funkcjonowania managerów oraz ich zespołów, diagnozowanie charakterystycznych zespołom dysfunkcji i archetypów kultury zespołowości, a co za tym idzie w dalszej pracy – wprowadzanie działań naprawczych. Jego doświadczenia w pracy z zespołami taki jak: wyżsi oficerowie NATO, zespoły projektowe i robocze, zespoły wysokiej efektywności, zarządy spółek, dały mu możliwość zdobycia wystarczającej wiedzy do tworzenia autorskich programów dopasowywanych do realnego środowiska, w którym pracuje badany przez niego zespół oraz zarządzający nim człowiek.

Tomasz Kozłowski pracował m.in. dla zespołów z Nowej Zelandii, Rosji, USA, Austrii, Niemiec, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Danii, Australii, Holandii, Francji oraz zespołów międzynarodowych.

tomek3

Działając równolegle jako ratownik górski, a potem jako instruktor ratownictwa górskiego (1995-2012), biorąc przez lata udział w wielu wyprawach i akcjach ratunkowych, przyglądał się od wewnątrz zwycięstwom, które zespoły odnosiły ratując ludzkie życie, a także porażkom, które towarzyszyły tym sytuacjom, kiedy natura okazywała się być silniejszą. Za każdym jednak razem zespoły te podnosiły się i dalej w trudzie działały wspólnie w tych trudnych psychologicznie warunkach.

Doświadczenia te zaowocowały również pracą w obszarze interwencji kryzysowej, tj. pomocy ludziom i zespołom po niezwykle trudnych, często dramatycznych i traumatycznych, zdarzeniach zarówno osobistych, jak i zespołowych.

Tomasz Kozłowski często zapraszany jest jako ekspert do TVN 24, Polsat News oraz TVP INFO.

Liczne referencje oraz certyfikaty poświadczające kwalifikacje Tomka znajdą Państwo tutaj

Pakiet szkoleniowy Rozwój Roztoka

W skład pakietu wchodzi:

1. Kilkudniowy autorski program z zakresu regulacji procesów grupowych w zespole dopasowywany za każdym razem do potrzeb oraz sytuacji panującej w danym zespole bądź grupie

2. Noclegi, wyżywienie w schronisku w Dolinie Roztoki oraz transport na terenie Zakopanego i okolic

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem w celu stworzenia propozycji szkoleniowej odpowiadającej na zapotrzebowanie Państwa firmy, prosimy o kontakt z Tomkiem Kozlowskim - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytania związane z wyposażeniem schroniska, miejscami noclegowymi i wyżywieniem prosimy kierować bezpośrednio do schroniska - telefony i maile podane są w zakładce kontakt.

Wszelkie kalkulacje cenowe prezentowane są po zapoznaniu się z sytuacją w zespole oraz stworzeniu dla Państwa autorskiej propozycji wyjazdowej.