Zielone szkoły

Baza górska Roztoka przygotowała specjalną ofertę dla wycieczek szkolnych i zielonych szkół.

Proponujemy Państwu kilkudniowy pobyt w schronisku, które stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki pod opieką zawodowych tatrzańskich przewodników w rejon Doliny Pięciu Stawów, Morskiego Oka oraz Tatr słowackich (schronisko położone jest tuż przy granicy) oferujących szereg przepięknych tras. Warto wspomnieć, że to właśnie przez Roztokę przechodziły pierwsze wyprawy śmiałków ruszających na podbój Tatr… Jest więc Roztoka doskonałym miejscem na rozpoczęcie przygody z najpiękniejszymi polskimi górami.
 
W trakcie pobytu oferujemy zwiedzanie Zakopanego oraz niezapomnianą zabawę w parku linowym (w cenie 22 zł/osoba). Istnieje również możliwość udania się z naszymi przewodnikami w Pieniny (w celu rozruszania kości i podziwiania panoramy Tatr z Trzech Koron).
 
Dla grup zorganizowanych gospodarze schroniska przewidzieli specjalne ceny pobytu oraz posiłków, które słyną ze swoich obfitych rozmiarów i niezwykłych smaków. Oferujemy Państwu również transport na terenie Zakopanego i całego Podhala na preferencyjnych warunkach.
 
Z uwagi na zbyt dużą ilość wariantów przebiegu pobytu w Roztoce polecamy orientacyjny cennik usług przewodnickich, który znajdą Państwu tutaj
 
Wśród proponowanych Państwu wycieczek warto wymienić trasy:
1. Roztoka - Czarny Staw pod Rysami - Roztoka
2. Roztoka - Morskie Oko - Świstówka - Dolina Pięciu Stawów - Roztoka
3. Roztoka - Dolina Pięciu Stawów - Przełęcz Szpiglasowa - Morskie Oko - Roztoka
4. Jaskinia Bielańska (Słowacja) - jedyna udostępniona jaskinia w Tatrach Wysokich - poznaj cennik wejść
5. Wodospady w Dolinie Zimnej Wody (Słowacja) - jeden z najstarszych celów turystyki tatrzańskiej
 
W celu dokonania dokładnej kalkulacji wyjazdu oraz przedstawienia wszystkich możliwości programowych zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem Bazy:
Andrzej Chrobak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 695770675